0262 642 20 64-65 | 0530 323 62 41

E-BİLGİ > Neden Yüzyıl Grup

Ortak Sağlık Güvenlik Birimleri ile çalışmak günümüzün yoğun iş temposunda firmalara ciddi avantajlar sağlıyor. Peki,  Yüzyıl Grup, sektöründe öncü ve farklı olmasının nedenleri nedir?  Yüzyıl Grup, insan kaynaklarına, teknolojiye ve projelerinin sürdürülebilirliğine yatırım yapar. Geliştirdiği koordinatörlük sistemi ile her bir proje Teknik Koordinatörlük Departmanı ile denetlenir ve hizmet kalitesinin artması sağlanır.

Yüzyıl Grup Teknik Koordinatörü ve ekibinin görevi;  uzman ve hekimlerin saha denetimlerini yapmak,  düzenlenen raporların 3. Göz Denetimine odaklanmak, OHSAS  18001 sürecini yönetmek ve  işletmelerin sahadaki ihtiyaçları için İş Güvenliği Uzmanlarına- İşyeri Hekimlerine  teknik destek vermektir.

Yüzyıl Grup  hizmet verdiği  tüm bölgelerde  aynı  süreç yönetimini ve prosedürü uygular. Tek bir formatta düzenlenen ve tek elden çıkan raporlamalar işletmelerin sistem takibini kolaylaştırır. 

Yatırım yaptığı web tabanlı yazılım ile projelere ait tüm veriler Koordinatörler tarafından sürekli izlenir. Sektörde OHSAS 18001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistem Belgesi olan tek Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olan Yüzyıl Grup, sistematik bir yaklaşımla, firmaların iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili risklerini kontrol altına almaya odaklanmıştır. Yüzyıl Grup, sürekli gelişme prensibi ile iş ortaklarını iş sağlığı ve güvenliği konularında gelişmeye yönlendirir. 

YÜZYIL OSGB İLE ÇALIŞMANIZIN DİĞER AVANTAJLARI: 

• Yüzyıl OSGB ,yasalardan doğan tüm yükümlülüklerinizi yerine getirebilmeniz için gerekli düzenlemeleri yapar ve rehberlik eder.            
• İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı ve Sağlık Personeli gibi konusunda profesyonel kişileri görevlendirme yükümlülüğünüz olmayacak. İş Kanunundan doğan    hakları  Yüzyıl Grup tarafından karşılanacaktır.
• Yüzyıl Grup  yönetim kadrosu iş hayatının uzunca bir bölümünü kurumsal hayatta geçirmişlerdir. Bu nedenle kurumsal hayatın getirdiği zorunluluk ve    gereklilikleri sizin gibi bilir ve çözümleri bu doğrultuda üretirler. 
• İş sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği Ek:1 gereği bulundurmanız gereken "Asgari Malzeme Listesi" bulundurma zorunluluğunuz olmayacak.
• İşletme körlüğünden kurtularak; eksikler ve gereklilikler profesyonel bir kadro tarafından ortaya çıkarılacak.
• Yüzyıl Grup tarafından görevlendirilen İş Güvenliği Uzmanı veya İşyeri Hekimimizin yineYüzyıl Grup tarafından denetlenmesi sağlanarak verilen
   hizmetin kalitesi arttırılacaktır. 
• Şirketinizde görevlendirilecek uzmanlarımız ve hekimlerimiz sadece eksikleri tespit etmeyecek bu eksiklerin nasıl giderileceği konusunda da öneriler    getirecektir. 
• Yüzyıl Grup gizlilik ilkesini baz alarak çalışan ve tarafsız olarak 3. göz denetimlerini yapabilecektir. 
• İşçilerin sağlık gözetimine ve çalışma ortamının gözetimine ait bütün bilgileri işveren adına kayıt altına alınacak, saklanacak ve gerekli istatistikler    oluşturulacaktır. 
• Yüzyıl Grup işveren adına Bakanlıklar ile ilgili tüm yasal süreçleri takip edecek ve  işverene raporlama yapacaktır. 

Fiyat Talep Et

Fiyat Talep Formu