0262 642 20 64-65 | 0530 323 62 41

HİZMETLERİMİZ > Mobil Sağlık

Günümüzde iş ve çalışan yasalarında yapılan reformlar ile çalışanların sağlıkları güvence altına alınmıştır. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmelikler uyarınca çalışanların sağlık muayenelerinin ve taramalarının yapılması yasal bir yükümlülük halini almıştır. Kurum içi çalışanların sağlık taramalarının işe başlama tarihinden itibaren kayıt altında tutulması ve periyodik olarak tekrarlanması kuruluş için bir zorunluluktur.

Sağlık taramalarının ve uygulamalarının zamanında yapılması, oluşacak problemleri önceden görmenizi sağlayarak, gerekli önlemlerin alınması için de firmanıza ışık tutacaktır.

Mobil Sağlık Tarama Aracımız ile işinizden de sağlığınızdan da olmadan, en ekonomik şekilde programlarınızı aksatmadan, mesai kayıplarının önüne geçerek hizmet almanız sağlanır.

Mobil Sağlık Tarama Aramacımız, eğitimli ve alanında deneyimli personelimiz ile size uygun gün ve saatte sizin yanınıza geliyor, sağlık tarama ve uygulamalarınızı direk çözüme kavuşturuyor.

Yüzyıl Mobil Sağlık olarak insan sağlığını ve işinize verdiğiniz değeri de bilincinde olarak siz değerli müşterilerimize Mobil Sağlık alanında, aracı kuruluş olmaksızın hizmet vermekteyiz.

Fiyat Talep Et

Fiyat Talep Formu