0262 642 20 64-65 | 0530 323 62 41

HİZMETLER > Kurumsal Ambulans Hizmetleri

7/24 Ambulans Hizmetleri:

Fabrika,organize sanayi bölgesi veya siteler için 7 gün 24 saat belirtmiş olduğunuz noktada ekibi ile birlikte tam donanımlı bir ambulans belketerek,çalışanlarınızın ve sizlerin acil yardım ihtiyaçlarınızı karşılayan hizmetlerimiz iş sağlığı ve güvenliği yasalarına uygun olarak sizlere çözüm üretmektedir.

Organizasyon Ambulans Hizmetleri:

Organizasyonlarınız için;belirtmiş olduğunuz tarih ve saatler arasında ihtiyacınız olan ambulans ve ekibimizi sizin belirlemiş olduğunuz standartlarda hizmetinize sunmaktayız.

Revir Hizmetleri:

Fabrika,Site,Alışveriş Merkezi gibi bünyesinde revir bulunduran kuruluşlarınızın ihtiyacı olan sağlık personeli ve revir kurulum hizmetlerini profesyonel olarak sizlere sunmaktayız.

İlkyardım Eğitimi:

Şirketiniz bünyesinde bulunan çalışanlarınız için;Sağlık Bakanlığı norm ve standartlarına uygun toplu olarak ilkyardım eğitimleri vermekteyiz.

Koruma ve Güvence Hizmetleri:

Şirketiniz bünyesinde bulunan araçlarınızın 7/24 saat herhangi bir kaza sonucu ihtiyacı olan ambulans ve sağlık ekibini size en yakın noktamızdan olay yerine ulaştırarak koruma ve güvence hizmetleri vermekteyiz.

Fiyat Talep Et

Fiyat Talep Formu